Maszyny do pompowania i transportu betonu

Przedstawiciel koncernu CIFA

 Wcześniejsze złożenie zamówienia na części zamienne potrzebne do planowanych remontów maszyn CIFA pozwoli Państwu uzyskać dodatkowy 3% rabat.

 Termin realizacji potwierdzonych zamówień wynosi 4 tygodnie.

 Dokonywana na Państwa życzenie weryfikacja zamówień jest prowadzonaprzez Biuro Techniczne TARBI na podstawie dokumentacji producenta maszyn CIFA.

  Stosujemy przejrzysty system rabatów dla lojalnych Klientów

 Zapraszamy : e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Okresowa kontrola maszyn CIFA
Niniejszym komunikatem potwierdzamy - to o czym informowaliśmy wszystkich Klientów CIFA - sposób przeprowadzania okresowych kontroli konstrukcji w celu sprawdzenia sprawności funkcjonowania oraz bezpieczeństwa użytkowania maszyn.

     Standardową praktyką CIFA jest przekazywanie maszyn wraz z Książką Obsługi w której wskazane są procedury których należy przestrzegać w trakcie kontroli konstrukcji i funkcjonowania maszyn; wskazana jest też Sieć Serwisów CIFA w której należy te kontrole przeprowadzić oraz częstotliwość czynności obsługowych.
     Okresowe obsługi maszyn CIFA

Czytaj więcej...

Biuro Techniczne TARBI, w trosce o bezpieczeństwo użytkowania maszyn CIFA, zwraca  uwagę na konieczność wykonywania pogwarancyjnych przeglądów rocznych w zalecany przez CIFA sposób.

Czytaj więcej...